ייעוץ זוגי

אם אתם מתמודדים עם בעיה אישית או חווים קושי בזוגיות – אתם לא לבד. לפני שהפכתי ליועצת זוגית ואישית, הייתי אמא לשלושה ונשואה 20 שנה. טבעתי בים המשימות והלחצים של ניהול בית, קריירה והורות, שהכניסו למערכת הזוגית קשיים רבים כחוסר הבנה, ריחוק, ביקורתיות, כעס, אדישות, חוסר איכפתיות… ועוד קשת רגשות קשים.

המשיכה והאהבה של ההתחלה נעלמו והתחלפו בהרגשת כעס וזרות איומה.
הבחירה היתה: להמשיך כי אין ברירה, לפרק את החבילה או להבין ממה נובעים הקשיים בזוגיות וללמוד איך לתקשר שוב בשפת האוהבים. בחרתי להשקיע בלמידה בבתי ספר שונים כולל ייעוץ וטיפול. התפתחה גישה זוגית ובה פתרונות והבנות, שיצרו אצלי שינוי זוגי וגם מקצועי. היום אני מעמידה את הגישה, הידע והניסיון הרב שצברתי לרשותם של הרוצים טיפול זוגי או יחידני, בכל הבעיות הקשורות למערכות יחסים במשפחה, בזוגיות ובהורות.

אצעד לצדך צעד-צעד, אלך אתך יד ביד, כדי להחזיר לזוגיות שלך את האהבה ואת החיזור. לשם כך נלמד את השפה הזוגית שמביאה להבנות וממוססת התנגדוית וריבים.
ונמצא יחד את המפתח לפתרון הקשיים בזוגיות.
האהבה שגרמה לכם להתאחד לא נעלמה, היא רק מסתתרת מתחת לשנים של הרגלים, תגובות, חוסר כבוד ותקשורת תוקפנית וחוסר הבנה. כשמנקים את כל ההתנהגויות השליליות – האהבה חוזרת ואיתה הנתינה והאכפתיות. 

שינוי גדול מתחיל בצעד קטן: הרימי אליי טלפון, נשוחח ונשקול יחד את הצעד הבא.
אני מבטיחה לך כי יחד התהליך יהיה קל יותר וגם קצר וממוקד יותר.


״באַהֲבָה אֲמִתִּית יש יְּכֹלֶת לֶאֱהֹב אָדָם אַחֵר,
בִּזְמַן שֶׁאֲנִי אוֹהֵב גַּם אֶת
עַצְמִי״

צריכים עזרה פרטנית?

 

14 + 5 =

שרה זלוף - אהבה, מודעות, תקשורת