ברוכים הבאים לבלוג שלי,

בבלוג תמצאו הגיגים תובנות וסיפורים
מניסיוני האישי והמקצועי
את חלקו אני מקדישה לפנויות ופנויים,
הנמצאים במסע למציאת זוגיות טובה
ואת חלקו השני – לזוגות נשואים המחפשים דרך
לחיות יחד בהנאה ובאהבה ולשפר את הזוגיות הקיימת.

 

המבקר הפנימי

המבקר הפנימי

המבקר הפנימי קיים בכולנו. הוא מחפש, מחפש, ותמיד מוצא מה לא בסדר. חושף את כל הפגמים שלנו, לפעמים גם מוצא פגמים שלא קיימים. כל זה יוצר אצלנו פגיעות ורגשות שמחלישים אותנו. מה ניתן לעשות כדי להתמודד עם המבקר הפנימי?

קראו עוד
היכולת להגשים חלומות

היכולת להגשים חלומות

איך עבודה עצמית תסייע לנו להתמודד עם קשיים בכל תחום? רובנו עלולים להסחף למאבקים וחרדות, תחושות קשות ותקשורת לא מיטיבה. הדרך הטובה והיעילה יותר להתמודד היא למצוא את שורש הבעיה ולשפר את עצמנו. וקיימת שיטה פשוטה ויעילה לדרך זו.

קראו עוד
מה למדנו משלמה המלך?

מה למדנו משלמה המלך?

מה למדנו מהסיפור הידוע על שלמה המלך? המלך נפגש עם מלכת שבא ועמד למבחן – הוא הצליח להבחין בפרח האמיתי בין הפרחים המלאכותיים על ידי כך שהשתמש בחכמתו ויכולת האבחנה שלו. כיצד כישורים אלו ישפרו את חיינו?

קראו עוד
“אנחנו רבים כל הזמן” זו לא האבחנה

“אנחנו רבים כל הזמן” זו לא האבחנה

מריבות בין בני הזוג אינן הבעיה, הן התוצאה. כדי לעלות על שורש הבעיה ולשפר את היחסים, יש להבין מה גורם למריבות. תקשורת הדדית וחיפוש משותף של פתרונות מעשיים לבעיות יסייע לבני הזוג להתגבר עליהן יחד וישפר את היחסים.

קראו עוד
לך בעקבות הלב, אך קח איתך גם את המוח

לך בעקבות הלב, אך קח איתך גם את המוח

כל חמשת החושים מחזקים את החוש השישי – כאינטואיציה, טלפתיה וראיה על חושית. אָדָם שֶׁיּוֹדֵעַ לְהַשְׁפִּיעַ עַל חֲמֵשֶׁת הַחוּשִׁים שֶׁל הָאַחֵר בְּצוּרָה חִיּוּבִית, יוֹדֵעַ גַּם לְהַשְׁפִּיעַ וּלְהַשִּׂיג תּוֹצָאוֹת.

קראו עוד
אתה אוהב אותי?

אתה אוהב אותי?

אתה אוהב אותי? שאלה שחוזרת על עצמה אצל הרבה זוגות, השאלה היא איך אתם מבקשים אהבה – בדרך חיובית מתוך אהבה עצמית, או מתוך קורבנות ובריונות.

קראו עוד
איך לריב נכון?

איך לריב נכון?

מה זאת אומרת לריב נכון? לריב זה מתיש, פוצע רגשית ויוצר משקעים. אפשר ללמוד לריב גם אחרת – להשתמש בריבים לתקשורת מובילה, לשינוי ולשיפור הזוגיות.

קראו עוד


״באַהֲבָה אֲמִתִּית יש יְּכֹלֶת לֶאֱהֹב אָדָם אַחֵר,
בִּזְמַן שֶׁאֲנִי אוֹהֵב גַּם אֶת
עַצְמִי״

צריכים עזרה פרטנית?

 

10 + 3 =

שרה זלוף - אהבה, מודעות, תקשורת